Najugodnejša banka za fizične osebe že osmo leto zapored.
Miklošičeva 5
LJUBLJANA
1000
Slovenija
info@delavska-hranilnica.si
Facebook Google+ Twitter Instagram
O hranilnici

Največja slovenska hranilnica z 27. letno tradicijo uspešnega poslovanja, ki ima v svoji mreži 39 poslovnih enot ter preko 300 zaposlenih razpisuje delovno mesto

BANČNEGA TEHNOLOGA (M/Ž) v Ljubljani

Okvirni opis delovnega mesta:
  • Tehnično – tehnološka in vsebinska podpora uporabnikom informacijskih rešitev;
  • Koordinacija aktivnosti z zunanjimi razvijalci na področju bančnih programskih modulov;
  • Aktivno sodelovanje v procesu razvoja: analiza zahtev, priprava specifikacij, testiranje, dokumentiranje;
  • Koordinacija skrbnikov bančnih programskih modulov pri načrtovanju in uvajanju sprememb v testnih in produkcijskem okolju;
  • Skrb za ažurno posodobitev ter izdelavo navodil in baze znanj znotraj področja dela;
  • Testiranje informacijskih rešitev znotraj področja dela;
  • Uvajanje oz. sodelovanje pri uvajanju informacijskih rešitev;
  • Sodelovanje v projektnih in delovnih skupinah.

Od kandidata pričakujemo:
  • Izobrazba ekonomske, računalniške ali druge ustrezne smeri;
  • Odlično govorno in pisno izražanje v slovenskem jeziku ter dobre komunikacijske sposobnosti;
  • Prednost bodo imeli kandidati, ki poznajo bančni sistem HIBIS;
  • Aktivno uporabo angleškega jezika;
  • Zaželene so 3 letne delovne izkušnje v bančni tehnologiji;
  • Zanesljivost, natančnost in odločnost;
  • Dobre organizacijske sposobnosti;
  • Dobro računalniško pismenost in poznavanje računalniških orodij MS Office v okolju Windows;
  • Vozniški izpit B-kategorije.

Kandidatu nudimo:
  • Zaposlitev za nedoločen čas s polnim delovnim časom in šestmesečno poskusno dobo;
  • Dinamično in kreativno delovno okolje;
  • Odlične delovne razmere in stimulativno nagrajevanje;
  • Sodelovanje v projektih bančnega okolja;
  • Možnost izobraževanja in osebnega razvoja.

Če se prepoznate v zgornjem opisu in se želite pridružiti našemu kolektivu vas vabimo, da nam pošljite vašo prijavo z življenjepisom do vključno 6.2.2018 na elektronski naslov: kadrovska@delavska-hranilnica.si ter v polju zadeva pripišite: »BANČNI TEHNOLOG (M/Ž)«.

Vaše prijave bomo obravnavali skladno z zakonodajo, ki ureja varovanje podatkov.