Najugodnejša banka za fizične osebe že osmo leto zapored.
Miklošičeva 5
LJUBLJANA
1000
Slovenija
info@delavska-hranilnica.si
Facebook Google+ Twitter Instagram
O hranilnici

Največja slovenska hranilnica, ki ima v svoji mreži 39 poslovnih enot ter 300 zaposlenih in je izjemno uspešna bančna institucija, razpisuje delovno mesto

Izkušeni analitik v službi za kontroling, plan in analize (m/ž)

Okvirni opis delovnega mesta

  • Samostojno izvajanje analiz poslovanja hranilnice;
  • Sodelovanje pri načrtovanju poslovanja;
  • Svetovanje upravi ter sodelovanje pri projektih;

Potrebna znanja in izkušnje

  • poglobljeno poznavanje bančnega poslovanja,
  • znanje s področja upravljanja bilance,
  • poznavanje produktnih katalogov v banki,
  • znanje na področju alokacije prihodkov in stroškov v banki,
  • izkušnje v kontrolingu, računovodstvu, obvladovanju tveganj ali notranji reviziji v banki,
  • prednost pri izbiri bodo imeli kandidati s poglobljenim znanjem s področja transfernih cen;

Od kandidata pričakujemo

  • izobrazbo: najmanj 1. bolonjsko stopnja, visokošolska strokovna (prejšnja) ekonomske smeri,
  • dobro računalniško pismenost in poznavanje računalniških orodij MS Office,
  • aktivno uporabo angleškega jezika,
  • odlične komunikacijske in pisne sposobnosti,
  • urejenost, samostojnost, komunikativnost,
  • zanesljivo, odgovorno in samoiniciativno delo,
  • pripravljenost na timsko in dinamično delo,
  • najmanj 5 let delovnih izkušenj na bančnem področju;

Kandidatu nudimo

  • zaposlitev za nedoločen čas s polnim delovnim časom in šestmesečno poskusno dobo,
  • dinamično in kreativno delovno okolje,
  • odlične delovne razmere in stimulativno nagrajevanje,
  • sodelovanje v projektih,
  • možnost izobraževanja in osebnega razvoja.

Če se prepoznate v zgornjem opisu in se želite pridružiti našemu kolektivu vas vabimo, da nam pošljite vašo prijavo z življenjepisom do vključno 12.9.2017 na elektronski naslov: ...

V polju zadeva pripišite:

»IZKUŠENI ANALITIK V SLUŽBI ZA KONTROLING, PLAN IN ANALIZE (M/Ž)«.

Vaše prijave bomo obravnavali skladno z zakonodajo, ki ureja varovanje podatkov.