Najugodnejša banka za fizične osebe že osmo leto zapored.
Miklošičeva 5
LJUBLJANA
1000
Slovenija
info@delavska-hranilnica.si
Facebook Google+ Twitter Instagram
O hranilnici

Delavska hranilnica d.d. Ljubljana kot izjemno uspešna, dinamična in hitro rastoča bančna institucija razpisuje delovno mesto

DIREKTOR SEKTORJA ZA PRAVNE ZADEVE IN SKLADNOST POSLOVANJA (M/Ž)

Okvirni opis delovnega mesta:

  • Organizacija, koordinacija, vodenje in nadzor dela v sektorju.
  • Samostojno pravno svetovanje in izdelava strokovnih pravnih mnenj.
  • Obveščanje vodstva družbe o vseh spremembah na področju zakonodaje RS in tuje zakonodaje, po potrebi izvajanje strokovnih svetovanj, dajanje strokovnih navodil za delo podrejenim.
  • Zastopanje hranilnice v sodnih in upravnih sporih skladno s pooblastili.
  • Zagotavljanje skladnosti poslovanja in izvajanje del in nalog s tega področja ter ocenjevanje možnih vplivov sprememb v pravnem okolju na poslovanje hranilnice z vidika skladnosti poslovanja hranilnice s predpisi in drugimi zavezami.
  • Skrb za delovanje sistema preprečevanja pranja denarja in financiranja terorizma v skladu z zakonodajo in internimi akti hranilnice.
  • Svetovanje in sodelovanje z nadzornim svetom, upravo in zaposlenimi glede skladnosti, pravnih zadev in dobrega korporativnega upravljanja.

Od kandidata pričakujemo:

  • Vsaj 5 let delovnih izkušenj na istem področju v banki oz. hranilnici.
  • Opravljen pravniški državni izpit (PDI).
  • Odlično govorno in pisno izražanje v slovenskem in angleškem jeziku ter dobre komunikacijske sposobnosti.
  • Natančnost, odločnost ter zanesljivost.
  • Dobre organizacijske sposobnosti in sposobnost timskega dela.
  • Dobro računalniško pismenost in poznavanje računalniških orodij MS Office.

Kandidatu nudimo:

  • Zaposlitev za nedoločen čas s polnim delovnim časom in šestmesečno poskusno dobo.
  • Dinamično in kreativno delovno okolje.
  • Odlične delovne razmere in stimulativno nagrajevanje.
  • Možnost izobraževanja in osebnega razvoja.

Če se prepoznate v zgornjem opisu in se želite pridružiti našemu kolektivu vas vabimo, da nam pošljete vašo prijavo z življenjepisom do vključno 26.11.2017 na elektronski naslov: kadrovska@delavska-hranilnica.si ter v polju zadeva pripišite: » DIREKTOR SEKTORJA ZA PRAVNE ZADEVE IN SKLADNOST POSLOVANJA (M/Ž).

Vaše prijave bomo obravnavali skladno z zakonodajo, ki ureja varovanje podatkov.