Najugodnejša banka za fizične osebe že osmo leto zapored.
Miklošičeva 5
LJUBLJANA
1000
Slovenija
info@delavska-hranilnica.si
Facebook Google+ Twitter Instagram
O hranilnici

Največja slovenska hranilnica, ki ima v svoji mreži 39 poslovnih enot ter preko 300 zaposlenih in je izjemno uspešna bančna institucija, razpisuje delovno mesto

SPECIALIST ZA MARKETING IN KOMUNICIRANJE (m/ž)

Okvirni opis delovnega mesta

  • Strateško upravljanje marketinga in odnosov z javnostmi v sodelovanju z upravo hranilnice.
  • Skrb za usklajeno celostno grafično podobo hranilnice.
  • Prizadevanje za prepoznavnost hranilnice pri ključnih deležnikih.
  • Operativno vodenje in izvedba aktivnosti na svojem strokovnem področju kot na primer:
    • Upravljanje s podobo in vsebinami spletne strani;
    • Koordinacija in priprava komunikacijskih sporočil;
    • Načrtovanje, priprava in koordinacija strokovnih dogodkov;
    • Priprava in izdelava promocijskih vsebin;
    • Pisanje tekstov in sodelovanje pri pripravi produktnih vsebin;
    • Upravljanje socialnih medijev;
  • Sledenje dogovorjeni viziji, strategiji in ciljem hranilnice.
  • Sodelovanje v projektnih skupinah in samostojno delo.

Od kandidata pričakujemo:

  • Odlično govorno in pisno izražanje v slovenskem in angleškem jeziku ter dobre komunikacijske sposobnosti.
  • Izkušnje s področja marketinga in odnosov z javnostmi.
  • Natančnost, odločnost ter zanesljivost.
  • Dobre organizacijske sposobnosti.
  • Dobro računalniško pismenost in poznavanje računalniških orodij MS Office.
  • Vsaj 3 leta delovnih izkušenj na razpisanem področju.

Kandidatu nudimo:

  • Zaposlitev za nedoločen čas s polnim delovnim časom in šestmesečno poskusno dobo.
  • Dinamično in kreativno delovno okolje.
  • Odlične delovne razmere in stimulativno nagrajevanje.
  • Možnost izobraževanja in osebnega razvoja.

Če se prepoznate v zgornjem opisu in se želite pridružiti našemu kolektivu vas vabimo, da nam pošljite vašo prijavo z življenjepisom do vključno 15.10.2017 na elektronski naslov: ... ter v polju zadeva pripišite:

»SPECIALIST ZA MARKETING IN KOMUNICIRANJE (M/Ž)«.

Vaše prijave bomo obravnavali skladno z zakonodajo, ki ureja varovanje podatkov.