DH Mobilni
Mobilna banka
Odpri
Pojdi na glavno vsebino

Strokovni sodelavec v kontaktnem centru (m/ž)

24. 04. 2024 | Deli:

Okvirni opis delovnega mesta

  • tehnična podpora strankam za spletno in mobilno bančništvo ter kartično poslovanje,
  • sprejemanje vhodnih klicev in preusmerjanje le-teh ter vsa naročila strank,
  • splošno informiranje oz. svetovanje strankam/potencialnim strankam o bančnih produktih in storitvah ter informiranje o lastnih produktih stranke,
  • telefonsko vzpostavljanje prvih poslovnih stikov s strankami,
  • telefonsko trženje vseh bančnih produktov in storitev ter izvajanje klicnih kampanj,
  • sprejemanje pritožb

Od kandidata pričakujemo

  • izobrazba: zaželena 1. bolonjska stopnja ekonomske ali druge ustrezne smeri,
  • vsaj 1 leto delovnih izkušenj,
  • dobra računalniška pismenost in poznavanje računalniških orodij MS Office v okolju Windows,
  • strokovno svetovanje in veselje do reševanja izzivov naših strank,
  • odlično pisno in ustno izražanje v slovenskem jeziku,
  • komunikativnost, prijaznost, urejenost, iznajdljivost, zanesljivost, organiziranost, veselje do dela s strankami, dovzetnost za novosti, samoiniciativnost

Kandidatu nudimo

  • zaposlitev za nedoločen čas s polnim delovnim časom in 6-mesečno poskusno dobo,
  • dinamično in kreativno delovno okolje,
  • odlične delovne razmere in stimulativno nagrajevanje,
  • sodelovanje v projektih bančnega okolja,
  • možnost izobraževanja in osebnega razvoja

Če se prepoznate v zgornjem opisu in se želite pridružiti našemu kolektivu vas vabimo, da nam pošljete vašo prijavo z življenjepisom do vključno 20. 5. 2024 na elektronski naslov: kadrovska@dh.si ter v polju zadeva pripišite: »STROKOVNI SODELAVEC V KONTAKTNEM CENTRU (M/Ž)«. Vaše prijave bomo obravnavali skladno z zakonodajo, ki ureja varovanje podatkov.